תוכנות וכלי עזר

לרשות המשתמשים בשירותי מידע קיים מגוון רחב של תוכנות, המיועדות לשימוש של חברי סגל וסטודנטים למטרת הוראה ולימודים. התוכנות מותקנות בספריה ובמעבדות מחשב ברחבי מכללת ספיר. כמו כן, חברי סגל מוזמנים להשתמש בשירותי השאלה של דיסקים, להתקנת תוכנות של מייקרוסופט לשימוש ביתי לדעת עוד…

חיפוש במאגר קטלוג תוכנה – התקנות

software centerSCCM –מרכז ניהול תוכנות המאפשר לך לבצע התקנות של תוכנות הזמינות לך,כל תוכנה ברשימה ניתנת להפעלה ממחשבים רבים ברחבי הקמפוס,תוך שמירה על מגבלות של רישיונות. למדריך הפעלה ושימוש לחץ כאן
  AdobeLOGOתוכנות Adobe – באתר הבית של Adobe, תוכלו למצוא מדריכי שימוש/התקנה באנגלית לתוכנות של Adobe לחץ כאן.
project-proMS Project – אתר ישראלי בנושא ניהול פרוייקטים באמצעות תוכנת MS-Project של חברת מייקרוסופט לכניסה לאתר לחץ כאן.
  icone-office-2007Office 2007 –  באתר של אוניברסיטת בן גוריון תוכלו לעבור הדרכה מקוונת בנושא שימוש בישומי 2007 Office. לכניסה מזוההלאתר לחץ כאן.
Office-Logo20102010 Office –  השימוש ב-Office2010 אפשרי מחוץ לקמפוס דרך תחנות ווירטואליות-VDI.  בעמוד הבא מרוכזים קישורים למדריכי שימוש והתקנה, לגרסה עדכנית של חבילת (Word, PowerPoint, Outlook, Excel) Office לחץ כאן.
LAN SCHOOLLanSchool – ברוב המעבדות, אמצעי ההוראה בנוסף למחשב המורה הינם מקרן ו/או מערכת שליטה -לפניכם קישורים למדריכי הפעלה ושימוש בתוכנת LanSchool: לחצו כאן למדריך הפעלה ושימוש בתוכנת LanSchool
JAVAתוכנת Java – מכלול מוצרי תוכנה ומפרטים, אשר ביחד מרכיבים מערכת לפיתוח יישומים על גבי פלטפורמות שונות. להתקנת התוכנה בחינם לחץ כאן.
  windows-7-logoמערכת הפעלה Windows 7 –  מותקנת בספריה ובמעבדות. כמו כן, השימוש במערכת ההפעלה אפשרי מחוץ לקמפוס דרך תחנות ווירטואליות-VDIלמדריך התקנה של Windows7 לחץ כאן.
Aautocad-2014-iconutoCADלחץ כאן להוראות להורדת גרסת סטודנט
  1000px-SPSS_logo.svgSPSS – לגלישה לאתר הבית של התוכנה לניתוח סטטיסטי לחץ כאן.
לחץ כאן להוראות  שימוש . Almareader –  הקראה בעברית

SolidWorksלחץ כאן למסמך הוראות הורדת גרסת סטודנט 2016-17 מאתר Solidworks כולל קוד

solidworks-logo

  – הנחיות להתקנת VDI לצורך עבודה עם תוכנת SolidWorks 2015

תוכנות מייקרוסופט בחינם לסטודנטים-ללינק לחץ כאן54802c18d2b16
אלמוג פרו – מכשיר הקראה בחדר מולטימדיה בספריה. למדריך המקוצר יש ללחוץ כאן.
למדריך המלא נא ללחוץ כאן.
אופיס 365 – לפרטים יש ללחוץ כאן off365
מדריך לתוכנת הקראה באנגלית natural reader 11 ניתן למצוא כאן (מבוסס על הנחיות ממכללת רופין)nr
גישה לתוכנת SPSS מחוץ לקמפוס ניתן למצוא כאןspss