התקנת Office365 בחינם לסטודנטים, סגל ומנהלה

sapir

סטודנטים ומרצים של המכללה זכאים להתקנה של אופיס 365, ללא עלות, לכל תקופת לימודיהם. ערכת אופיס 365 כוללת: וורד, אקסל, פאוור פוינט, טרה בייט אחסון בענן ועוד. מגוון מכשירים:  כל סטודנט או מרצה זכאי לבצע את ההתקנה בחמישה התקנים לבחירתו (מחשב נייח בבית, מחשב נייד, טלפון חכם וכד)'.

ניתן להתקין את התוכנות בצורה בודדת על מכשירי טאבלט, IPAD וטלפון חכם אייפון באמצעות הורדה מ Appstore של חברת אפל. ההרשאה היא בתיאום עם חברת מייקרוסופט. במחשבי חלונות, ניתן לבצע התקנה רק ממערכות הפעלה windows 7 וחדשות יותר (8, 10).

השימוש בתוכנה תקף,  כל עוד הנכם סטודנטים  או מרצים פעילים ושההסכם בתוקף.

בנוגע לטאבלטים וטלפונים חכמים המריצים את מערכת ההפעלה Android, התוכנות זמינות בצורה בודדת​ ב Google Play, לכלל הציבור, ללא תמורה.

תהליך ההתקנה מחייב הזדהות עם כתובת הדואל בספיר בפורמט XXX@mail.sapir.ac.il    בתוספת הסיסמא האישית.

את מדריך ההתקנה המלא ניתן למצוא ב: https://support.sapir.ac.il/ms365/install    – הכולל הסבר איך להתקין גם במחשבי Mac/IPhone/Android , וגם איך לבצע התקנות נוספות אחרי ההתקנה הראשונה.

מדריך ההתקנה הקצר :

  1. יש להסיר את הoffice המותקן במחשב.
  2. יש להפעיל מחדש את המחשב.
  3. להורדת התוכנה להתקנה, ניתן לבחור באחד מהשניים:
  • להפנות את הדפדפן לכתובת http://portal.office.com – להזדהות עם שם משתמש וסיסמא, ולפעול לפי ההוראות.
  • מתוך המכללה, להוריד ממחשב המחובר לרשת ספיר את אחת משלושת הספריות הנמצאות בכונן p:\out\office365proplus (לפי השפה המועדפת). אפשר בדיסק און קיי והעברה למחשב נייד אישי. לאחר העתקת הקובץ לשולחן העבודה, פשוט להריץ את קובץ _install . לאחר ההתקנה, בהפעלת תוכנת הword"  ", תתבקשו לבצע רישום עם שם המשתמש והסיסמא של ספיר.